Vylepšete si svůj domov jinak!

 Existuje mnoho typů na různé oživení interiéru, takže ani nemusíte počítat s nějakou přehnanou rekonstrukcí, protože méně je v tomto případě mnohdy více. Ušetříte svoje finance a navíc smysluplně strávíte svůj volný čas – navíc radost z věci, která hezky vypadá a povedla se Vám, je k nezaplacení. Pamatujte si, že nejdůležitější část každého interiéru tvoří detaily, protože ty jsou většinou jedinečné. Proto se zaměřte hlavně na ně.

Netradiční květináč
 Pokud máte rádi v interiérech dřevěné prvky, měli byste zpozornět. Najděte doma starou plechovku (na tvaru nezáleží, je to otázka Vašeho vkusu) a kupte si dřívka či např. dřevěné prostírání. Toto „obložení“ na plechovku nalepte (nejlépe tavící pistolí) tak, jak si představujete, protože ve fantazii se meze nekladou. Výsledkem je stylový květináč, který se hezky vyjímá a stál pár korun…

Váza jinak
 Určitě každý z nás má doma vysloužilou žárovku (v případě potřeby se dají i různé tvary a velikosti dokoupit). Než však tuto žárovku vyhodíte, nejdříve zvažte její možnost využití, protože se z ní může stát úžasná váza! Odřízněte spodní část, která vodí, a navíc vyjměte její vnitřní obsah. Potom už to chce jen tvrdší drát, který vytvarujete do tvaru stojanu a žárovku do něj zasadíte – váza je na světě.

Romantické osvětlení
 I když zde je tvorba trochu časově náročnější, určitě stojí za to. Snadno lze doma totiž vyrobit lampu, která vypadá jako mrak – v temném pokoji je toto osvětlení naprosto nepřekonatelné. K procesu výroby potřebujete osvětlení do tvaru koule, 2 polystyrenové koule a hodně moc vaty. Pak už nezbývá nic jiného, než všechny tyto věci slepit tak věrně dohromady, aby co nejvíce připomínaly mrak. Výsledek opravdu za tu námahu stojí, protože ne jedna návštěva bude uchvácená.

Roztomilí motýlci
 Sežeňte plechovku od limonády, nebo jiného nápoje a zkuste si vyrobit motýlky z plechu – o kreativitu nebude nouze. Odstřihněte vrchní část plechovky i spodní část plechovky a ze zbylé části si vystřihněte motýla, které ho jste sem nakreslili (může mít různé velikosti i tvary). Vystřihnutý motýlek se dá perfektně tvarovat i nazdobit. Při manipulaci však dávejte pozor, protože hrany jsou ostré. Ideální dekorace např. na květináč.