Kvalitní plastové obálky

Naštěstí žijeme v době, která nabízí několik možností, jakým způsobem bude cestovat naše zásilka k dotyčné osobě. Je pravdou, že náklady na poštovné neúprosně stoupají a poté se skutečně vyplatí popřemýšlet o jiných alternativách, kde se nejen ušetří poštovné, ale i čas při balení a konec konců se ocení i skladnost. Takové plastové obálky jsou skutečně skvělou náhražkou za kartonové krabice, kdy již je jen na první pohled patrné, co bude vážit více jako obalový materiál. Obálky jsou tak ké daleko skladnější, nezaberou tolik volného prostoru, proto jich můžeme mít ve skříňce naskládáno několik a to v různých velikostech. V čase potřeby zvolit vhodnou obálku a připravit k odeslání.
obálky opatřené folií a papírem

Jednoduché a bezpečné

Je pravdou, že v tomto případě se musí zasílat pouze takové zásilky, které jsou nerozbitné, jelikož obálka nedokáže dostatečně ochránit křehký materiál. Na druhou stranu jsou vysoce odolné a také si lze vybrat z bohaté barevné nabídky https://www.2pack.cz/obalky/plastove-obalky/plastove-obalky-barevne-60-my. Bez větších obav můžeme zabalit ostatní nerozbitné zboží. Tiskoviny, textil či jiný podobný materiál. Jsou neprůhledné, tudíž nikdo jen tak nikdo neví, co vlastně obálka v sobě ukrývá. Jedině by musel dotyčný nahlédnout dovnitř, což je ale velký problém. Pro vniknutí by musel poškodit lepený spoj a to je přece jenom ihned na první pohled vidět, proto to ani nikdo nebude zkoušet.
Proč si vybrat plastové obálky?
Důvodů se najde ihned několik, přirozeně každý má svobodnou volbu si zvolit to, co mu bude nejvíce vyhovovat. Pojďme se na některé výhody podívat a zamyslet se, zdali bychom také nemohli nějakou zásilku tímto způsobem odeslat a vyzkoušet nové možnosti.
oranžové obálky
· Šetří místo, protože nejsou tak objemné jako krabice.
· Nejsou tak těžké, proto se platí menší poštovné.
· Jsou neprůhledné, čímž chrání obsah proti zvědavcům.
· Pevnost materiálu udrží i objemnější textil.
· Jednou se strhne proužek, který ukrývá lepidlo, po přehnutí se ihned přichytí a obsah uzavře. Nyní se sem nedostane vlhkost, prach a ani nenechavci. Nelze opakovaně otevřít a zavřít.