Zrcadlo pověz, kdo je nejkrásnější

Pokud si myslíte, že emancipace je pouze ženská záležitost, ve které jde ženám o to, dostat se na pozice mužů a vyrovnat se jim, jste na omylu. Jsou i záležitosti, které jsou z historického hlediska pouze ženské a snaží se do nich protlačit muži. Jednou z nich je i volba královny krásy.
přátelé školy
Ne, že by muži chtěli získat přímo tento titul, ale soutěžit chtějí také. Tak vzniklo klání o muže roku. Nechybí pochopitelně promenáda ve spodním prádle a volná disciplína. Většinou se jedná o zpěv, tanec anebo nějaký bojový sport. Myšlenka se zrodila v Libanonu před deseti lety a od té doby je stále populárnější. Tady ovšem nejde jen o prvoplánovou krásu, která je u muže hůře definovatelná nežli u žen.

Muž musí mít charisma

Dokladem toho jsou například

·        francouzský herec Jean-Paul Belmondo
·        americký herec a režisér Clint Eastwood
·        český herec Boris Rösner.

Připadají nebo připadali Vám krásní?Dozajista ne. A přesto se mnohé ženě při jejich spatření podlomila kolena. Je to prostě něco uvnitř, co z nich vyzařuje. K uvedenému charisma určitě velice přispívá i nezbytný smysl pro humor, příjemný hlas a nezbytné sebevědomí. Na tomto určitě stojí i zmíněná pánská soutěž.

Muž roku může, tak jako dívka, která zabodovala na Miss, prorazit ve světě modelingu nebo showbusinessu. Výtěžek jde většinou na charitu. Tak jako například v roce 2016, kdy peníze pomohly na rehabilitaci bývalému muži roku, Martinu Zachovi, který je po vážném úrazu.
mrknutí při selfie
Podmínkami přijetí do soutěže jsou

o   věk od dvaceti do devětadvaceti let 
o   nesmí mít zkušenosti s natáčením porna.

Další podmínkou je i to, že se nesměl nikdy fotit nahý. Proto maminky pozor! Pokud si myslíte, že z Vašeho syna roste charismatický krasavec, který to jednou všem na soutěži nandá, dávejte mu na pískoviště a do bazénku raději trenky. Aby Vám jednou nevyčítal, že jste mu zkazily budoucnost.