Zazimování a odzimování bazénu a vířivých van

Máte doma bazén venkovní nebo vnitřní a domácí vířivku. Každý rok bojujete se zazimováním na zimní období, aby nedošlo k poškození vlivem nízkých teplot. Mohlo by dojít k popraskání hadic vlivem zamrznutí zbytkové vody, mohl by se poničit povrch gumy a jiné nemilé věci. Kdo si dopřává tuto slast mít doma vířivou vanu je povinen se o ní pečlivě starat jestli chce, aby jela bez problémů celou sezónu. Pak si můžete užívat skvělé okamžiky s relaxačními chvilky. Proto jestli si na zazimování vašeho bazénu nebo vířivky netroufáte, máme pro vás řešení, které zajistí pečlivé zazimování a na začátku sezóny odzimování. Vířivku budete mít připravenou a nachystanou na další sezónu.
domácí vířivá vana
Firma SpaAqua servis https://servisvirivychvan.cz/sluzby/zazimovani-odzimovani/vám zajistí veškeré služby potřebné k zazimování i odzimování příslušného bazénu či vířivky i s příslušenstvím. Profesionální zazimování bazénů Praha poskytuje služby.
● Zazimování a kompletní servis bazénů a vířivých van před zimní sezónou. Vyčištění celého skeletu bazénu a vířivky, vysušení a vyčištění vodního potrubí a filtrů. Odpojení externích a ovládacích zařízení.
● Odzimování a kompletní servis. Příprava na letní sezónu. Vyčištění a kontrola hadicového systému, revizní technologie, čištění masážního potrubí. Kontrola pískové filtrace a její případné doplnění. Měření tvrdosti vody pomocí vodních, chemických testů. Případná úprava vody a doplnění chemikálií.
● Servisní profesionální tým nabízí diagnózu bazénu a vířivých van. Kontrolu těsnění veškerého zařízení a správné zapojení a instalaci. Zajišťují opravy a výměny poškozených a zničených dílů za nové.
údržba a čištění bazénu
Tým odborníků vám zajistí odborné služby se zárukou profesionálně odvedené práce. Prodlouží životnost vašeho bazénu nebo vířivé vany. Bezpečné používání a komfortní služby.