Zaskákat si pro radost i krásnou postavu!

V zimních měsících může znít bláznivě výzva, pojďte si zaskákat na trampolínu! Můžete si zaťukat na čelo, že člověk, který tohle vypustil z pusy, musí dozajista být nějaký blázen! Zahradní trampolíny jsou všechny schované, tak jak zaskákat?
Žijeme v moderní době, takže důvody proč přes zimní období se sebou nic nedělat se hledají čím dál hůř! Kromě posiloven a fitness center je široká nabídka jiných pohybových aktivit mnohdy vhodných i pro celé rodiny.děti skákající na trampolíně
A teď zpátky k tomu skákání, popsanou akcí právě vhodnou nejen pro dospělé, ale i děti je centrum skákání pro každého. Je to celkem oblíbená novinka, co si pod ní představit? Aréna, která je celá pokryta nejrůznějšími druhy trampolín. A to doslova. Setkáte se zde i s takovou, která je přes celou místnost, můžete si na ní jen tak pohopsávat, ale dají se tu dělat i různá salta, kotrmelce podobně.
Jump aréna v Praze nabízí lekci popření gravitace úplně pro každého.
Stačí si udělat online rezervaci a jít si to vyzkoušet a budeme se možná divit, ze začátku se určitě dost zapotíte!
Kromě navštívení Jumpparku jako veřejná osoba sám nebo se svou skupinkou, nabízí centrum ještě další možnosti.

  • ŠKOLNÍ SKUPINY

Skvělý výlet za odměnu, pro celou třídu. Vstupné je rozhodně pro třídy zvýhodněné. Je zde možnost se pořádně vyřádit a přitom si parádně zasportovat. Žáci budou určitě nadšení!dva skákající muži na pláži

  • TEAMBUILDING

Je čas na pořádnou akci s kolegy, v jumpparku máte možnost si zarezervovat celý prostor pro soukromou akci. Je možné si i zaplatit trenéra, který může pro celý váš kolektiv vymýšlet soutěže nebo vám ukázat, vše možné, co se dá na jednotlivých atrakcích dělat. Samozřejmě můžete mít akci i neřízenou.

  • KROUŽEK SKÁKÁNÍ

Pro děti, které skákání opravdu nadchlo je tu dobrá zpráva a to sice kroužek, který můžou pravidelně navštěvovat. Vždy záleží n věku a dosažené úrovni studenta.

  • NAROZENINOVÉ OSLAVY

Netradiční narozeninová párty v pohybu? I toto jump aréna nabízí.