Ubytujte se a začněte poznávat okolí

Česká republika je sama o sobě krásným státem, který má co nabídnout. Když však přijde řeč na ta nejkrásnější místa, která je vůbec možné navštívit, je třeba poohlédnout se zejména na jih Moravy. Právě Mikulov a okolí, tedy Pálava, je oblast, která stojí za navštívení. Ať už jste vášnivými vinaři nebo máte rádi cyklistiku, tuto oblast si zamilujete. Je to všechno o tom, jak moc je Mikulov krásné městě, a jaké krásné okolí nabízí. Takové okolí stojí za to poznat, jak to jenom půjde, a proto byste neměli váhat. Je to zkrátka příležitost pro všechny zájemce o cestování, kteří však nechtějí vyjet za hranice našeho státu.lány vinné révy

Proč právě Mikulov?

Možná se budete ptáte, proč byste měli být ubytovaní v Mikulově Galant? Není nějaké lepší alternativy, například okolní vesnice? Odpověď na tohle je jednoduchá – tohle město je vším, co byste mohli chtít. Najdete zde nejenom potřebné zázemí, ale také krásné památky. Kromě toho jde o výchozí bránu do samotné Pálavy, ale také hranice s Rakouskem, kde se dají objevovat další krásná místa. Samostatnou kapitolou je pak záležitost vína. Určitě víte, že ne jižní Moravě se pěstuje velmi kvalitní vinná réva, která následně je základní surovinou pro výrobu všemožných typů vín. A věřte, že všechna jsou naprosto výtečná.

Je toho opravdu mnoho, co lze dělat v Mikulově:

  • Projížďky po nekonečné síti cyklostezek, a to i směrem do Rakouska
  • Obcházení všech možných vinných sklípků a konverzace s majiteli
  • Poznávání všech možných kulturních a historických památek
  • Užívání si výborného jídla v čele s krásným letním počasím
  • Obdivování nekonečné lány vinic

snídaně v Pálavě
Užít si svého volného času v této oblasti může každý. Stačí se sem vydat na dostatečně dlouhou dobu, vymyslet si nějakou cestu, a rázem si budete užívat takovým způsobem, který v nějakém větším městě nikdy nezažijete. Proč tedy jezdit na dovolenou mimo Českou republiku, když v této zemi najdete taková krásná místa?