Skvělý dárek, který spolehlivě zabaví každé dítě

Také už si někdy nevíte rady, jak zabavit své ratolesti? Zvláště v případě velmi živých a akčních dětí je to někdy opravdu náročné. U všeho vydrží jen chvíli a neustále vyžadují akci. Vy si ale přece také chcete užít chvíli klidu. Jak tedy dopřát dětem zábavu a pohyb, který si zamilují, a vy budete mít pár minut pár minut pro sebe? Kupte si trampolínu.
Máte-li zahradu, na nic již nečekejte. Trampolína pro děti je vhodná všude, kde se vejde. Rozměry jsou nejrůznější. Ovšem nemá smysl pořizovat tu nejmenší, ideální v rozměrech od 244cm do 400cm v průměru. Zde je jistota dostatku prostoru pro volný pohyb.
Skvělý dárek k narozeninám, pod stromeček či jakékoli jiné příležitosti.

Kvalita a bezpečnost na prvním místě

Pro zajištění bezpečnosti a zamezení pádu na zem vždy pořizujte i s ochrannou sítí. Nebudete se pak muset strachovat těch nejhorších úrazů, ke kterým dochází při pádu na zem. Síť je skvělý pomocník i v případě, že se na skákací ploše pohybuje více osob.
Co vše v základní sestavě dostanete:
· kvalitní konstrukci z ocelových trubek, v závislosti na typu se třemi nebo čtyřmi U nohami a pružiny
· skákací plochu
· ochrannou síť do výšky 180cm
· kovový žebřík
· kotvící sadu
· ochrannou plachtu na pružiny s polstrováním
Jedná se o kvalitní výrobek s pevnou konstrukcí, kterou lze pomocí kotvící sady ještě lépe zajistit. Celková nosnost skákací plochy je až 180kg. Bez obav tam své ratolesti pusťte, uvidíte, jak velká bude jejich radost.
Skákání na trampolíně má pozitivní přínos po všech stranách. Spojuje pravidelný pohyb, který baví, s rozvojem soustředění a pozornosti. Víte například, že se s úspěchem využívá jako jedna z terapeutických možností při poruchách učení a pozornosti? Máte-li tedy doma dítě, které má podobné obtíže, stane se mu zábavou i pomocníkem zároveň.