Pod sportovní oblečení volte termoprádlo!

Sportujete a dbáte na správné oblečení? Nepodceňujte funkční prádlo, které vám napomůže ke komfortnímu pocitu ze cvičení. Odvádí totiž ve velké míře pot od těla a zároveň v teplém počasí vás dokáže ochladit. Naopak v zimě k vám nepustí chlad. Tudíž máte menší šanci, že vás venku vítr takzvaně „ofoukne“ a vy můžete i onemocnět. Ono totiž zpocené tělo a následný studený vítr umí své! Nepodceňujte proto správné oblečení.
Funkční prádlo craft je skvělým pomocníkem při vašem sportovním vytížení. Díky autorizované značce CRAFT a vývoji ve firmě bylo i mezi jinými funkcemi dosaženo ideálního odvodu vlhkosti, ale – jak bylo zmiňováno výše, zároveň i dostačujícímu zateplení.
muž běžící jogging
Termoprádlo CRAFT je vyráběno formou šesti kanálkového vzduchového vlákna, která v dostatečné míře odvádí včas a úplně pot z těla a tím pádem odklání teplo, které vzniká zvýšenou vynaloženou energií. Textilie si zachovává tuto skvělou funkci i při značném a dlouho trvajícím zatížení. Je tedy vhodné například na vysokohorskou turistiku, ale i pro cyklisty profesionály i pro amatéry. Termoprádlo užijete i při volnočasových aktivitách, protože se dobře nosí, nikde netlačí, je dbáno na ploché švy a příjemný materiál.
muž zvedá činky v posilovně
Taktéž je doporučováno funkční prádlo používat při aerobním cvičení a při cvičení ve fitness centrech. http://www.mamo.cz/index.php%3Fpg%3Dmamograficky-screening–centra Tam všude se zpotíte a díky této skvělé volbě je vaše tělo stále v příjemné poloze. Nejste promáčení, prádlo efektivně spolupracuje s vaším tělem.
Firma CRAFT nabízí mimo jiné i sportovní podprsenky v různých barvách, což ženy ocení. Dále také tílka ale i ponožky.
Termoprádlo užijete jak v zimě, například při sjezdovém lyžování anebo běžeckém lyžování, ale i v teplém létě. Protože stylem výroby tyto pěkné věcičky v zimě hřejí a v létě chladí! Mají neuvěřitelné schopnosti. Proto využijte povánočního výprodeje, kde prodejce nabízí kvalitu za výbornou cenu, a navíc s dopravou ZDARMA!