Narozeninová oslava s kouzelníkem

Blíží se narozeninová oslava a vy svému dítěti chcete udělat nezapomenutelný zážitek? Krásná oslava na zahradě plná barevných dekorací, skvělého jídla a spousta sladkostí. Nesmí chybět skákací hrad. Co by to bylo za oslavu bez kouzelníka? Vidět dětský výraz svého milovaného dítěte, jak zírá s otevřenou pusou na kouzelníka. Jak mu kouzlí před očima. Váš kouzelník https://www.vaskouzelnik.cz/oslava-narozenin nabízí interaktivní kouzelnické vystoupení pro děti. Děti během svého vystoupení zapojí do svých kouzel. Děti budou zabaveni a ještě se něco nového naučí. zvířátka z balónkůInterakce a navázání kontaktu s dětmi je plně pohltí. Kouzelník vytvoří jedinečný program pro vaše ratolesti. Budou se bavit a hlasitě smát. Je to program určený dětem, ale zabaví se u něj i rodiče. A co by to bylo za oslavu, bez zvířátek. Živé vám sice nevykouzlíme, ale náš kouzelník vám vykouzlí zvířátka z nafukovacích balónků. Splní přání každého dítěte. Dokáže vytvořit kočičku, pejska, medvídka, berušku, opičku i myšku. Je to krásná vzpomínka z oslavy a děti budou rádi, že mají na co vzpomínat, vždy když kouknou na své zvířátku.

Kouzelník není určený jen pro malé děti. Jeho služby využívají i dospělí na své akce. Ať už se jedná o narozeninovou oslavu nebo nějakou akci. Kouzelník začíná své běžné vystoupení na jevišti a postupně se dostává k oslavenci. Toho do svých kouzel zapojí a pak se dostává k ostatnímu publiku. Jedná se o mikromagii prováděnou v přímé blízkosti diváků. Diváci se mohou těšit na kozla s mincemi, prstýnky, špendlíky a kartami. Se vším, co jsou ochotni kouzelníkovi zapůjčit. Doba představení bývá šedesát minut, ale záleží na domluvě a počtu publika. Vždy je možné představení prodloužit k přání oslavence.narozeninová oslava

Kouzelník je vhodný, jak na oslavy dětí tak dospělých. Neváhejte a překvapte oslavence kouzly. Zapojení diváku zajistí zábavu a vtáhne je do víru tajemství. Vhodné pro skupiny, kteří se dobře neznají.