Lasergame Praha


Teambuilding pro vaše zaměstnance – to je skvělý nápad, proč zajet právě k nám. Poznáte, jak se chovají všichni vaši kolegové mimo pracovní dobu, mimo pracoviště a to vás ještě více spojí a budete spokojení. Máme zde i hospodu, takže občerstvit se, dát si pivko, pobavit se, zahrát si Xbox, to všechno můžete snadno u nás. Určitě za zkoušku minimálně stojíme. Koukněte se třeba na velice dobré recenze nebo na videa a virtuální prohlídku, kterou u nás můžete zkouknout na internetu. Lasergame Praha zajistí, že se všichni budou opravdu dobře bavit a to hlavně jde, když jedete někam se pobavit.

billboard-left

Jak se k nám dostanete?
Jelikož je naše aréna přímo v centru, tak určitě cestu najdete. Můžete jet třeba metrem, kdy vystoupíte na zastávce Českomoravská, což je metro linka B. Tramvajovou dopravou se dostanete na zastávku Ocelářská. V galerii Harfa máme bezplatné parkoviště, kde vždy v klidu zaparkujete, takže přijet vlastní dopravou také není žádný problém.
Co se týče otevírací doby, tak máme otevřeno do noci. Některé dny do půlnoci, některé dny zase do10 či do 11. Všechno najdete na stránkách.

Aztec (12)

Různé typy her

Jsou zde tři typy her. První je pro úplné začátečníky, kterou byste si měli zahrát, když jdete k nám poprvé. Poté jsou tu hry pro pokročilé a jedna hra pro experty, kteří to znají a chodí opravdu pravidelně. Také arény jsou specifické a různé. Můžete je vystřídat. Je zde několik kombinací, které si můžete zahrát. Koukněte na fotky, kde si alespoň budete moci porovnat a kouknout se, jak to všechno u nás krásně vypadá. Kdybyste cokoliv potřebovali vědět, tak to všechno najdete na stránkách nebo vám také můžeme poradit, co by mohlo být zrovna pro vaši skupinku nejlepší, zodpovíme snadno všechny otázky a uvidíte. Určitě vás to zaujme a vy budete z toho všeho opravdu hodně nadšení.