Domácí hnízdo je nejlepší

Nejdříve je to u každého stejně. Jako malé dítě se nejdříve v případě nebezpečí běžíme shovat domů k mamince či tatínkovi. Proč? Cítíme, že nás určitým způsobem ochrání. Později je to právě domov, který chceme ihned opustit. Neustálé otázky, nepříjemné hádky a povinosti. Ale proč se náš pohled na věc v dospělosti prudce otočí, a my opět bydlíme stale u našich rodičů?
u prarodičů
Pohodlnost
Přiznejme si narovinu, že mnoho z Vás bydlí ve svém rodném dome z jednoho prostého důvodu. Pohodlí. Že se pletu? Nemyslím si, ale pro nevěřící si to přibližme. Doma nemusíte skoro nikdy nic dělat. Takže otravující partner či partnerka s úklidem? Ne, já mám mamahotel. Dále se nabízí vaření. Mnoho z nás nerado vaří. Snažíme se vyhledávat výhodné cesty, jak si co nejrychleji uvařit. Ale co takhle nabídka v podobě osobního kuchaře, který vždy kouzelně naplní lednici dobrotami? I zde je odpověď jasná. A následně jde i dost o finance, protože je lepší buď nic neplatit či se o nájem dělit. Takže ano, rozhodně hodně z nás bydlí u rodičů právě kvůli výše zmiňované pohodlnosti. A to se nabízí otázka. Není to blbé? Takhle využívat rodiče?
Pokles
Ačkoliv bydlení u rodičů může mít z Vašeho pohledu mnoho výhod, tak zas tak skvělé to tedy opravdu není. Rozhodně nečekejte, že snadno a rychle sbalíte nějakou ženu, kterou máte od patnácti let vysněnou. Proč? Myslíte, že žena chce muže, který je neschopný se postavit na vlastní nohy? Nebo je z něj velký maminčin mazánek? Ani náhodou! Bydlení u rodičů Vám tedy spíše uškodí.
 křeslo  u bazénu
Rada?
Jedna univerzální rada bhužel neexistuje. Mnoho z nás bydlí u rodičů, protože nemají žádnou jinou možnost. A pro ty radu nemám, neboť oni jentak svůj život asi změnit nemohou. Ale pro ostatní řeknu jednu věc. Jste muži. Máte být schopný žít sami jak samostatná žijící jednotka. Nebot o opravdu potřebujete se vším pomoct od maminky? A nechcete taky, aby Vám Vaší buducí manželku rvnu přivedla před oltář? Ne? Tak začněte být soběstačný!