Věda: Jak svést jakoukoli ženu?

Pakliže si myslíte, že rozhoduje pouze to, jak velké máte svaly na břiše, jak silné máte ruce, nebo jak jste vysocí, případně jak vystouplé máte lícní kosti a jaké oblečení si na sebe ten večer obléknete, mýlíte se. Vůbec to není o tom, jak jste svalnatí a silní, nebo jakou kravatu máte na sobě či jaký máte sestřih.
první rande
Dokonce nesejde ani na tom, kolik je dámě, kterou svádíte, let, nebo jestli máte knír, plnovous, či jste zcela oholeni. Nezáleží dokonce ani na tom, jak naditou máte peněženku či jak krásné a nové máte auto nebo motorku. Na dámy neplatí ani to, kolik máte před jménem nebo za jménem titulů. A dokonce dámy nezajímá ani to, jakou barvu mají vaše oči či rty, nebo jak velký máte penis – na tom ženám skutečně nesejde.

·         Co na ženy zaručeně platí?
Jedním slovem? Příběh. Ženu si omotáte okolo prstu právě tím, jaká slova použijete, jakým způsobem, co jim budete vyprávět a jak. Ženy jsou unešené z vaší intonace a mimiky, z toho, jaká používáte při vyprávění gesta. Ale také z toho, jaké pocity dokážete svým vyprávěním v ženě navodit. Zapomeňte na klasické rady o sestřihu, autu nebo titulu. Ženu dostanete do kolen jenom jediným: svým osobním příběhem. Pakliže jste nadaný vypravěč, máte osobní kouzlo, kterému podlehne téměř každá z žen, na kterou tento talent použijete.
šťastní lidé
·         Proč?
Vypravěčství je dávný um, který byl, je a bude vždy jedním z charakteristických znaků všech dobrých vůdců. Strategie těch, kteří věděli, co dělat se svou silou, byli vždy atraktivní. Umění vyprávět také znamená, že se tento muž umí dobře vymluvit z nepříjemností, umí ochránit svou vyvolenou, ale také je skvělým a starostlivým otcem.

Vypravěčství také zvyšuje sociální statut, což značí, že o takového muže bude mít zájem více žen. Znamená to ale, že muži, kteří umějí vyprávět, jsou také dobře flexibilní. Jsou citliví a tolerantní, protože umějí zacházet se slovy – i to je umělecké nadání, značící emocionální vyrovnanost a otevřenost.