Složité řešení záhad a hlavolamů

Hledáte program, abyste se nenudili a zažili skvělí zážitek plný přemýšlení a záhad? Devadesát minut plných napětí logických hádanek a skrytých předmětů k rozluštění. Zábava pro dva až pět lidí v uzavřené místnosti. Uniknout nebo prohrát. Mluvíme tu o únikových hrách. Moderní způsob, jak se vžít do situace plné strachu, ale i řešení nevysvětlitelných záhad. Únikové hry Kolín https://www.enigmaescape.cz/ nabízí jedinečný zážitek. Nenechá vás v klidu a budete o ní dlouhé hodiny diskutovat.

identická místa

Únikové hry se dají koupit i jako poukazy pro blízké a rodinu k výročí, narozeninám, významným událostem i Vánocům. K jakékoliv příležitosti, při které budete chtít někoho blízkého obdarovat zážitkem. Platnost dárkového poukazu není omezen a nemusíte pro něj cestovat až na pobočku. Poukaz vám zašlou poštou nebo e-mailem. Hry se mohou účastnit děti od patnácti let. Mladší pouze v doprovodu dospělé osoby. Kolín nabízí dvě hry, Dvojitý agent a Samara.

klíčové hádanky

o Samara je podle předlohy filmu. Tudíž jestli už film byl na vás příliš děsivý, tak tato úniková hra nebude to pravé pro vás. Naleznete tu strach, záhadu ztracených a mrtvých lidí. Čiré zlo plížící se městem. Jen na vás bude najít ztracenou kazetu, která je hlavní příčinou úmrtí. Nalézt ji a pomocí tajných předmětů kazetu zničit na místě, kde byla Samara pohřbena. Cílem hry je uniknout mladé zabijácké dívce než vás dostane.

o Druhá hra není hororová. Dvojitý agent hledá svého kolegy George, který se záhadným způsobem ztratil. Než k tomu došlo, dostal informace o tajemných dokumentech s krycím názvem Hvězda. Údajné plány na ovládnutí světa Sovětským svazem. Vše se odehrává na pomezí ulice Americká a Ruská v konspiračním bytě. Stihnete rozluštit, kam se ztratili nejvíce střežené dokumenty a samotný agent? Co se stane v nadcházejících dnech, než se vám dveře doslova zavřou před očima? Zjistíte to jediným způsobem, a to že si hru vyzkoušíte.