Proč chodit na workshopy


Ať už se jedná o akci v práci, nebo s blogem, který píšete, máte možnosti navštěvovat různé akce. A nejen to, stačí i váš koníček, který si tvoříte sami doma, a můžete navštěvovat workshopy, které se vám ukáží jako událost na Facebooku. Nebo jste na ně přímo pozvaní. Avšak mnoho z vás k takovým událostem mívá nechuť, přestože k tomu víceméně není důvod. Naopak vám účast přinese většinou jen samá pozitiva.

hosté restaurace

            První výhodou jsou dárky a občerstvení, které se na těchto akcích nabízí. Často se po workshopu cítíte dvakrát tak vybavení, protože už od rána na vás na místě čeká taška, která obsahuje nějaké zajímavé drobnosti. A jídlo, které připravil někdo jiný, je vždy výhodou. Ať už se jedná o nezdravé zákusky, nebo zdravé pokrmy plné ovoce a zeleniny.

            Také se potkáte s novými lidmi, se kterými se můžete dát do řeči. A pokud vás člověk nezaujme, vymluvíte se, že potřebujete s někým mluvit, nebo na WC. Ovšem občas se stane, že narazíte na zajímavého člověka, se kterým si budete mít mnoho co říct. A najednou z toho vznikne přátelství proložené nějakými spolupracemi se stejnou zálibou.

            Čím více lidí potkáte, tím více kontaktů můžete nasbírat. Vždy se vám někdo může hodit. Proto si během komunikace můžete předat kontakt, který v budoucnu možná i využijete. Mnoho takových kontaktů vám zařídí většinou hladký posun životem. Mnoho takovým lidí totiž samo sbírá mnoho jiných kontaktů, aby se takto mohli posouvat i oni sami. Proto se s vámi o nějakou část své sítě mohou podělit.
stůl na přípitky

            No a pokud chcete, můžete se ukázat. Přišla vám nová rtěnka? Není lepšího využití, než ji předvést na akci, která se zrovna koná. Stejně tak můžete předvést své nejlepší kousky oblečení, nebo využít důvodu k tomu, abyste si zaplatili osobu, která vás nalíčí a udělá vám krásný účes. A nebudete jen sedět doma na gauči v teplácích a drdolu s brambůrkami a Netflixem na notebooku.