Pod pergolou nebo na balkóně i v zimě

Ona ta doba lze totiž o hodně zkrátit. Jak na jaře, tak na podzim. Je možná pravděpodobné, že jste o tom ještě ani neslyšeli, tak zpozorněte a čtěte.
Co když je venku chladněji než obvykle a my chceme sedět venku. Jenže ve svetrech a kožešinách to jaksi není ono. Těžko se pohybujeme a nemáme takový pocit volnosti. Co tedy s tím? Inu zkusíme si pořídit něco, co by teplo vyvolalo.
Opuštěná pergola
Zde se nabízí jako první možnost, udělat si pod pergolou nebo na balkóně ohniště. Je to řešení jednoduché a laciné. Shořelou pergolu poté ani nemusíme uklízet. A na balkóně pak budeme hulákat na sousedy, aby neřvali, že jim kouř leze do obýváku. No, dobrá, tak toto řešení jednoznačně zavrhneme a zkusíme to druhé, ve kterém nehrozí ani požár ani nadávky od sousedů. Tím řešením jsoutepelné zářiče. Pokud vůbec netušíte, o čem je řeč, tak je to takový vyšší sud s deštníkem. Ostatně se podívejte na link a tam je uvidíte v plné kráse.
Tato věcička dokáže díky právě onomu podivnému „deštníku“, správně odražeči rozvést teplo do širokého prostoru.
Toto tolik žádané teplo vyrábí plyn, který je v bombě. Ta je ukryta v plášti tohoto zařízení. Zde je také umístěn hořák. Ten se zapálí a po chvíli je v okolí teplo jako v létě. Sílu si můžete zregulovat sami.
Toto zařízení lze umístit vlastně kamkoli a nemusí to být jen výše jmenovaná místa.
Oheň symbol tepla
Nyní si asi říkáte, že s tím požárem to nebude daleko od věci, co když se to celé převrátí? Ano, stát se to může a také stává. Lidé se snaží umístit zařízení co nejblíže stolu, a tak se stává, že do něj někdo strčí, nebo o něj doslova zakopne. Ale to vůbec nevadí, protože každý tepelný zářič má pro takový případpojistku, takže vlastně ještě ani není na zemi a plamínek již dávno nehoří. Zařízení postavíte a znovu zapálíte a jede se dál, jako by se nic nestalo. Vyzkoušejte, uvidíte.