Jak si poradit se ztrátou erekce i bez Viagry

Kdyby se vás někdo zeptal, co považujete za největší rozkoš v životě, možná by se mezi masážemi, dobrým jídlem, pobytem u moře nebo oblíbeným sportem objevil i sex. Jestliže jej provádíte s partnerkou, co za to stojí, a oba dva se navzájem milujete (nejen fyzicky(, pak je to možná to nejkrásnější, co vás v životě vůbec mohlo potkat. Jenže na této planetě jsou i dny deštivé, a k těm patří i dočasná ztráta erekce.

nahá dívka

Kdo se směje naposledy…

Stalo se vám někdy, že jste byli pro vaše životní názory dehonestováni a zesměšňováni někým, kdo zjevně nedosahuje vaší úrovně vzdělání ani duchovního (morálního) uvědomění? Pak jistě budete chápat jedince, co propagují zdravý životní styl, a co namísto Viagry volný prodej doporučují zapracovat na sobě a provést někdy i razantní změny zejména v jídelníčku a vztahu ke stresovým situacím.

dívka za plentou

Muži, co spěchají na nákup Viagry na černém trhu, se vám možná budou zpočátku smát, protože Viagra jim napoprvé zabere, a jejich penis bude jako sloup, což jim postačí ke štěstí. Tím vám vytřou zrak, zatímco vy se pracně prokousáváte informacemi ohledně zdravých pokrmů a složení jídelníčku a cíleně se vyhýbáte stresu. Jenže karta se vzápětí obrátí, a někdy i velmi rychle, protože zatímco vy řešíte samotné jádro problému, dotyčný jedinec pouze vytahuje z organismu poslední zbytky rezerv živin, a následně se dostane do stavu mnohem horšího, než předtím.

Naposledy se budete smát vy, to je více než jisté, ale to je jasně daná zákonitost, bez níž by nemohlo nic v životě fungovat. Chcete-li si erekci i nadále udržet, žít ve zdraví a prožívat sex takový, jaký by měl být – vášnivý a rozkošný, setrvejte na své cestě poznání sebe sama. Nápomocné vám v tom mohou být i vzácné rostliny, které v těle působí synergicky a zároveň cíleně na podporu testosteronu a likvidaci stresových vlivů. Jsou to Kotvičník zemní, Korejský či Indický ženšen, Maca peruánská, Brahmi, Shatavari nebo Eleuterokok.